Його Святість Папа Петро III – Iglesia Catolica Palmariana

Його Святість Папа Петро III

Його Святість Папа Петро III, De Glória Ecclésiæ (з 22-4-2016 по теперішній час) У миру Маркус Йозеф Одерматт, згодом єпископ Отець Єлісей Марія, народився в місті Станс, Нідвальден, Швейцарія. Він є нащадком святого Миколая Флюйського, відлюдника п’ятнадцятого століття, якого в Швейцарії шанують як Батька своєї країни, єдиним харчуванням якого протягом двадцяти років було Святе Причастя, і якому вдалося звільнити свою країну від катастрофічної громадянської війни і дивом допомогти Швейцарії уникнути втягнення у Першу і Другу світові війни. На прапорі кантону Нідвальден зображена папська емблема Ключів від Царства Небесного на честь його покровителя святого апостола Петра. Єпископ Отець Єлісей Марія приєднався до Ордену Кармелітів Святого Лику в 1985 році і був місіонером у Південній Америці протягом вісімнадцяти років. Він був держсекретарем майже 5 років, з 2011 по 2016. 

Папа Петро III підтримує новий календар для Пальмаріанського Святого Тижня, який розпочинається 20 березня і закінчується 27 березня – неділею вшанування Воскресіння; а 25 березня, день, коли помер Господь – наш Ісус Христос, завжди буде спомином Страсної п’ятниці, незалежно від дня тижня, на який вона припадає. У світі загального відступництва Його Святість Папа Петро III, як Добрий Пастир душ, у своїх Апостольських листах мужньо захищає та проголошує Священне вчення та мораль, таким чином борючись з помилками та іншим моральним виродженням.

Відео Папи Петра III

Апостольські подорожі Його Святості Папи Петра III

Візит Його Святості Папи Петра III у травні 2018 року до США

Його Святість Папа Петро III мав взяти участь у Євхаристійному, Маріанському та Йосифінському Конгресі, який сам по собі був великим успіхом, організований з великою відданістю та побожністю присутніми вірянами Пальмарії. На цьому Конгресі Його Святість обговорював з вірянами тему необхідності духовного читання, такого важливого для досягнення святості. Він також говорив про необхідність вступу до лав священства.

Вперше в історії Католицької Церкви був підготовлений вівтар на честь душ Лімбо. Під час хресних ходів із зображеннями Пресвятої Богородиці та Пресвятого Йосипа Святіший Отець Петро III зупинився перед цим вівтарем, і всі присутні помолились на благо цих душ. Так само був вівтар, підготовлений саме на честь Святих Душ Чистилища, і там читалися певні молитви, щоб полегшити муки цих страждаючих душ.

Фотографії Євхаристійного, Маріанського та Жозефінського конгресу в США

Візит Його Святості Папи Петра III у серпні 2018 року на південь Німеччини

Короткий Зміст проповіді Його Святості Петра III у Німеччині в серпні 2018 року

У цій проповіді Святіший Отець розповів про свій смуток, спричинений, серед іншого, молодими людьми та небезпекою їхнього відступництва. Відступництво – це не те, що відбувається за одну ніч, а те, що може зайняти тижні чи місяці.

Read More